בדיקת שיער מחיר: סוגי בדיקות | נאוה בריאות ואיכות חיים
 
 ליעוץ: 09-9510981

     

    
רילקסטין ® RELEXSATIN  |  בדיקת סמים  |  60 -פרוביוטיקה 6 ביליון probiotics  |  הפרעות אכילה  |  תופעות הריון  |  פרוביוטיקה  |  L – גלוטמין ( GLN )  |  גרד בקרקפת  |  גרד באיבר המין הנשי  |  עור ,מחלות עור ונגעים עוריים  |  פתרון לנשירת שיער  |  ניהול אורך חיים בריא  |   פסוריאזיס  |  טרשת נפוצה  |  העור,מחלות עור וכיצד ניתן לעזור להן ע"י טיפול נטורופתי  |  ניקוי הגוף בריפוי בתזונה  |  אלומיניום  |  קרקפת שומנית  |  הקשר בין בדיקת שיער לגילוי מתכות כבדות, למחלת הסרטן  |  תזונה לנשים הרות ומניקות  |  הקשר בין בדיקת שיער למחלת הסרטן  |  מערכת חיסון חזקה עם מערכת עיכול בריאה  |  הקשר בין בדיקות שיער להחמרת האוטיזם בילדים  |  

בדיקת שיער מחיר

דף הבית >> חנות המוצרים >> הפורטל לבריאות ואיכות חיים >> כתבות בריאות >> בדיקת שיער מחיר

בדיקת שיער מחיר
 אז החלטתם לעשות בדיקת שיער. יכול להיות שקיבלתם הפניה מהרופא שלכם או החלטתם לעשות בדיקת שיער על דעת עצמכם. הדבר הבא שתבדקו בגוגל יהיה – בדיקת שיער מחיר- במילים אחרות ( ולא בשפת הגוגל ) :

בדיקת שיער - סוגים נפוצים 

ששואלים אותי, כמה עולה בדיקת שיער או שוב, בודקים בגוגל : בדיקת שיער מחיר , יש כמה סוגים שונים של בדיקת שיער.

בדיקת שיער לסמים

בדיקת שיער לסמים, נותנת אפשרות להורים ,לחוקרים פרטיים או מרכזי גמילה לקבל מידע אודות רצועת זמן שבין חצי שנה ל3 חודשים מרגע גזירת דגימת השיער של הנבדק. כלומר, גזרתי את שיערו של הנבדק, הבדיקה תספק לי מידע , איזה 7 סוגי סמים הצטברו בגופו של הנבדק- שלושה עד שישה חודשים אחרונית בזמן. בדיקת שיער לסמים תספק אלטרנטיבה או גושפנקא לגבי מצבו של הנבדק כיוון שבדיקת שתן תראה מה הופרש ב24 שעות האחרונות ולכן זה מהווה בעיה למי שרוצה לבדוק מה התרחש לפני 3 חודשים.
סיטואציה קלאסית מתרחשת כאשר הילד חזר מטיול בהודו / דרום אמריקה, התחיל להתנהג מוזר, ההורה רוצה לבדוק האם הילד השתמש בסמים, ביצע בדיקת שתן, יצא שהוא נקי. כאשר ההורה ביצע בדיקת שיער, הוא מצא שהילד השתמש בקוקאין לפני כ חצי שנה. בעזרת בדיקת שיער לסמים ניתן לבדוק את רוב הסמים כולל גם את סם האונס לסוגיו השונים.

בדיקת שיער לאי סבילות למזון/אלרגיה למזון

בדרך כלל , בדיקת שיער לאי סבילות למזון, קיימת בכמה מעבדות ברחבי העולם, הידועות שבהן באיטליה ובארה"ב. בדיקת שיער לאי סבילות למזון נחשבת כפחות אמינה ומשתמשים בה רק בגלל אי רצון או יכולת לבצע בדיקת דם לאי סבילות למזון.

בדיקת שיער לגילוי רמות עודפים וחסרים במתכות כבדות ומינרלים

בדיקת שיער למתכות כבדות, הינה גולת הכותרת של בדיקות השיער.
מדובר בבדיקה שמסייעת להבין מה רמות המתכות הכבדות והמינרלים בגופנו. מספקת אלטרנטיבה וחלון זמן ארוך במיוחד לחשיפה למתכות כבדות ומינרלים. תשלים לנו את החלק החסר בפאזל להבנת התהליך שבו נחשפנו למתכות ומינרלים.

כאשר נרצה לבדוק האם יש לנו עודף במתכות כבדות ומינרלים, בקופת החולים ואו בבית החולים נקבל ( אם הרופא ישתכנע שיש צורך בכך ) בדיקת דם למתכות כבדות. בדיקת הדם תשקף את המצב כרגע בגופנו. זאת אומרת שאם הנבדק עישן או אכל דגים לפני ביצוע הבדיקה, נראה זאת בבדיקה ולא נוכל להבין אם הבעיה שממנה אנו סובלים טמונה במתכות כבדות או מינרלים.

בדיקת שתן למתכות כבדות, תראה בדכ את מה שהופרש מגופנו החוצה ב24 שעות האחרונות, בדכ המטופל יקבל הפנייה לביצוע של שתי בדיקות שתן- בדיקת בסיס- Base line urine  ובדיקה תחת קלציה /דחיפה-
After chelation- כדי לקבל תמונה יותר כוללת של מצבו.
בדיקת שיער למתכות כבדות ומינרלים תשקף תהליך של 3 עד 6 חודשים של מה שהצטבר בתאים. ובד"כ שמבצעים אבחון נכון, כדאי להתחיל בבדיקת שיער למתכות כבדות ומינרלים ואחכ להתייעץ עם הרופא או המטפל כדי להמשיך.

איך אדע היכן לבצע בדיקת שיער?

ראשית יש לבדוק היכן מתבצעת בדיקת השיער עצמה- בארה"ב , רוסיה או במערב אירופה- מדינה כגון גרמניה עדיפה כיוון שהרגולציה הגרמנית מאוד מחמירה וידועה מאוד תחת ביקורת Round robin המחמירה שלה. בגרמניה לעומת ארה"ב למשל ,  יש קונצנזוס לגבי תוצאות הבדיקה. בד"כ משתמשים ב PPM= 
Parts per millions  ובארה"ב חלק מהתוצאות בבדיקת השיער יוצאת כ: עופרת= עודף, סידן = חוסר. תוצאות אלה לא נחשבות כאמינות ולא מראות מה התוצאה ביחס לערכי הייחוס.
החלטתם שאתם מבצעים את הבדיקה בגרמניה? מי המעבדה שבודקת? האם עומדים מאחוריה יזמים עיסקיים או אנשי מחקר שלהם ניסיון רב שנים בפענוח בדיקות שיער ובכלל, בדיקות מעבדה. באיזה מכשירים משתמשים? ספקטומטור מסות? מכשירי תנור ישנים או מכשיר תדרים ( ישנם בדיקות שיער שמבצעים בחול ואף בישראל תחת מכשיר תדרים שנחשב כמכשיר אנרגטי ולא ציוד מעבדה מפוקח , חסר כל רגולציה שעובד תחת הקטגוריה של רפואת תדרים אנרגטית. )

כמה עולה לבצע בדיקת שיער?

בד"כ המעבדות שעורכות את הבדיקה אינן משווק את בדיקת השיער ישירות לצרכן כיוון שמומחיותן הינה ביצוע הבדיקה ולכן כדאי לבחור חברה ישראלית שמספקת את השירותים .
כאשר אתם מחפשים חברה ישראלית שתספק עבורכם את שירות בדיקת השיער חפשו:
חברה שלה זיכיון רב שנים לביצוע השירות- לא הייתם רוצים שאדם פרטי שיושב בביתו יהיה מתווך של בדיקות מעבדה שהחליט ביום בהיר להיות מתווך מידי פעם של בדיקת מעבדה רצינית. בחרו חברה שיכולה להציג לכם את תעודת הזיכיון ושתראה לכם כי יש לה עבר עשיר בביצוע השירות.
 

זמן שווה כסף

השתמשו בחברה שמשתמשת בשירותי DOOR TO DOOR . איסוף מביתכם עד דלת המעבדה בגמרניה- בדיקת שיער הינה בדיקה פשוטה ויש מעבדות שמקבלות את הדגימה בדואר רגיל. לא הייתםרוצים שהדגימה שלכם תיפתח ע"י נציג דואר ישראל / הדוור השכונתי/ נציג המכס ותזוהם בד.נ.א לא שלכם או בטעות יפסלו לכם את המשלוח . כדאי מאוד לבצע את בדיקת השיער דרך חברה שעובדת באופן מלא עם שירותי שילוח כגוןfedexאו Dhl כדי להבטיח את הגעת דגימת בדיקת השיער באופן מלא ומאובטח. בנוסף, זמן הגעת התשובות יתקצר מחודשיים ( אם אתם שולחים לבד ) לשבועיים ( שימוש בשירות Door to Door תחת חברה מוסמכת) . אם תחפצו בלשלוח את הבדיקה שלכם לבד , דרך חברות שילוח בינלאומיות כגון Fedex או Dhl אתם צפויות לשלם מחירים גבוהים מאוד ותצטרכו לבזבז זמן יקר בהכנת המסמכים הדרושים ויתכן שהבדיקה תעצר בדרך ליעדה. שוב, כדאי להשתמש בשירותיה של חברה שלה ניסיון רב בשילוח דגימות בדיקת השיער. כמובן שמחיר בדיקת השיער יהיה זול יותר עבורכם.
ידע שווה כוח– כדאי לבצע את בדיקת השיער בחברה שלה ניסיון רב שנים גם מבחינת היכולת בלפענח את הבדיקה ולתכנן עבורכם את הטיפול הנכון. יש לבדוק מי עומד מולכם? כמה זמן הוא מבצע בדיקות שיער? מה הרקורד שלו בהרצאות בנושא? האם ביצע מחקר שבו השתמש בדגימות בדיקת שיער או שזה רק טרנד חולף? לפעמים תוצאות בדיקת השיער עשויות לשנות טיפול שלם באדם חולה , טיפול שיחסוך כסף רב, עוגמת נפש וסבל לאותו מטופל .
 

בדיקת שיער מחיר

כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר ( אם תעבדו מול חברה רצינית , אתם בהחלט אמורים לקבל הצעת מחיר מסודרת , מודפסת למייל ) בדקו מה אתם מקבלים תמורת כספכם. האם כל הנ"ל ימצא בהצעת המחיר? -  אתם בכיוון הנכון .
בדיקת שיער, הינה אומנם בדיקה פשוטה אך השירות הינו מורכב למידי וכולל כ-6 אנשים שונים שעובדים על כל דגימת בדיקת שיער. מחירי שירות בדיקת השיער בד"כ נמוך ביחס לשירות המתקבל.

שיהיה בהצלחה  ורק בריאות!
 
 
 
 
         

המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול תרופתי ו/או התייעצות עם רופא מטפל, בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא מטפל.
    סליקה מאובטחת באמצעות:
PAYPAL
לייבסיטי - בניית אתרים