www.green.nhw.co.il ברירת-מחדל  English  Russian   עברית  |  English  |  Русскийליעוץ: 09-9510981

        
    
בדיקת סמים  |  בדיקת סמים  |  60 -פרוביוטיקה 6 ביליון probiotics  |  הפרעות אכילה  |  תופעות הריון  |  פרוביוטיקה  |  L – גלוטמין ( GLN )  |  גרד בקרקפת  |  גרד באיבר המין הנשי  |  עור ,מחלות עור ונגעים עוריים  |  פתרון לנשירת שיער  |  ניהול אורך חיים בריא  |   פסוריאזיס  |  טרשת נפוצה  |  העור,מחלות עור וכיצד ניתן לעזור להן ע"י טיפול נטורופתי  |  ניקוי הגוף בריפוי בתזונה  |  אלומיניום  |  קרקפת שומנית  |  הקשר בין בדיקת שיער לגילוי מתכות כבדות, למחלת הסרטן  |  תזונה לנשים הרות ומניקות  |  הקשר בין בדיקת שיער למחלת הסרטן  |  מערכת חיסון חזקה עם מערכת עיכול בריאה  |  הקשר בין בדיקות שיער להחמרת האוטיזם בילדים  |  

 


איחסאן לקוח מרוצה של NAVA
ז'קלין לקוחה מרוצה של גסטרדין 


אליזבת לקוחה מרוצה של NAVAציפי לקוחה מרוצה של מניפיקה דנה נטורופתית מקצועית ממליצה על NAVAדיאנה פיינברג לקוחה מרוצה של NAVAסטיבן מילר מאנגליה ממליץ על הטיפול במרפאהאלי זוהר ובת זוגו מעידים על השיפור במצבו של אלי-
סיפור מדהים מומלץ מאוד לשמוע...


ג'רמי ממליץ על בדיקת שיערמאמן ספורט ממליץ המוצר גסטרו 1 - GASTRO1איריס לייכטמן מספרת "הורדתי 15 קילו... 


אלן - מטופל במניפיקה מארה"ב שלקח את ההמלצה בחיוך:)אולגה ממליצה 
 


רוצה ממליצה 
 ברוך מטופל ממליץחגיי - מטופל מרוצה מהבדיקת שיער במרפאה
רוזה ממליצה לקוח מרוצה מהבדיקת שיער 


עדות של ורהשושי מעידה על היחס והשינוי בחשק למתוקים בפחמימות 

 

 

מטופלת ממליצה על המניפיקה

 

 

  ממליצה על מניפיקה 

 

פני ממליצה 


 

 

ניב טנצר

, מנהיג הילדים של חיפה והצפון, אפשר לפנות

אליו במייל למתן עצות לילדים ועידוד

"אני ואמא שלי אצל נאוה כבר מספר חודשים, אני מאד נהנה מהתזונה, כיף לי ואני לא מרגיש שאני בדיאטה. בכל התקופה הזאת עמדתי בלחץ חברתי מצד קבוצת ילדים בכיתתי שאמרו לי "איזה שמן תה, אין לך סיכוי להרזות". הוכחתי שעשיתי את זה ובקלות, אני מוכן לעזור לכל מי שרוצה עזרה".

כל מי שרוצה להתייעץ ולשאול שאלות, יכול לשלוח לי אי מייל: nivte@zahav.net.il This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

בן 9 תלמיד

  הסיפור שלי

הכול התחיל מהפעם השלישית בה חליתי בסרטן, עברתי טיפול מיוחד בתרופה מכל מיני פטריות וכאלה ודיקור סיני. בהתחלה פחדתי לעשות את הדיקור אבל כששמעתי שאני חייב אז החלטתי להיות אמיץ. זה מאוד הפחיד אותי בטיפול הראשון שהיא החזיקה את המחטים ובמשך כל הטיפול ההוא חשבתי על כמה שפחדתי ועל שזה מוזר שתקועות לי בגוף 10 מחטים בערך ואני לא מרגיש אפילו אחת. בגלל שהטיפול ממש חולל פלאים המשכנו לבוא אל הטיפול ההוא.

בפעם השלישית שבה חליתי בסרטן עברתי השתלה ובגללה נאלצנו להפסיק את הטיפול אבל למזלנו מצאנו נטורופטית בשם נאוה שעזרה לי מאוד עם הדיקור והעצות והתכשירים שלה. כיום אני ילד יחסית בריא ומרגיש מצוין הודות לנאוה ולרופאים אבל אני רגיש שנאוה עזרה לא מעט בתהליך. יש הרבה אנשים להם אני רוצה להודות וביניהם אני רוצה להודות לנאוה שעזרה לי כל-כך.

נועם אוטולנגי

 

שמי גיא

. אני תלמיד בכיתה ג'. אמא שלי אמרה לי שהומופאתיה ודיקור עוזר. אני לא פוחד. הגעתי לטיפול בדיקור במרפאה של ד"ר נאוה,הייתה לי נזלת וכאב גרון כל הזמן.... כל 3 שבועות למשך שבוע.

עכשיו אני כבר לא סובל כלל, נאוה נתנה לי טיפול "מניפיקה" וכעבור יומיים הבראתי"

 

שמי רועי

"היה נוזל לי האף כל הזמן, נאוה עשתה לי טיפול..ואני בולע 5 טיפות *"מניפיקה" כל יום ומאז אני כבר לא חולה..."

ילד בן 4.

  התינוקת ושמה ליהי

שמי איילת בתי ליהי נולדה במזל טוב אחרי הריון שלישי אחרי 3 פעמים של רעלת הריון , שבזכות ד"ר נאוה הצלחתי לקיים את ההיריון עד סופו וילדתי בת בריאה ויפה, למרות איומי הרופא שלי של קופת חולים שגם הפעם לא אוכל לקיים הריון בריא עד סופו, עקב הרעלת.

גם במחצית השניה של ההיריון אחרי שהצלחנו להמשיך את ההיריון התגלו בעיות שונות וגם אותן הצלחנו לפתור בעזרת נאוה.

שהתחלתי את הטיפול אצל נאוה לא האמנתי שקיים סיכוי, כי כל ההיריון הקודמים שלי נכשלו וכבר הייתי בטראומה, נאוה בנתה תוכנית אישית עבורי ואמרה שיש לנו סיכוי של 65% להבריא את ההיריון ואכן הצלחנו.

זאת הפעם השלישית בחיי שאני חוזרת לנאוה והפעם מדובר בהצלת חיים.

בפעם הקודמות טופלתי אצלה בברונכיט ספסטית ואסטמה . כך שכל מספר שנים שאני עוברת משהו בחיי אני נעזרת בה.

ואני מרגישה שאני תמיד חוזרת הביתה.

  רפי אלול, פוליטיקאי ואיש עסקים

(מתוך כתבה ממגאזין "את", אוקטובר 2004)

"נשים יותר רציניות בדיאטה. הן חזקות, ויש להן כוח רצון יותר גדול. אני רואה איך אישתי יותר מקפידה ושומרת ממני.

האמת? אני צריך להתייחס לזה כמו למשימה, במלא המוטיבציה. לקראת בר המצווה של הבן של ירדתי 11 קילו. אין לי בעיה, בגלל שאני גבר, לדבר על דיאטות. ולהגיד לך משהו? בכל מקום מדברים על זה. כן, גם עם הפוליטיקאים במזנון הכנסת."

רזומה דיאטה: "ניסיתי כל מיני - ד"ר חרמון, הפרדת חלבונים ופחמימות. עכשיו אני מגיע פעם בשבועיים לד"ר נאוה בויום, ועושה הליכון בבוקר. אני רוצה לרדת עוד 5 קילו. אין ויכוח על זה.

במקביל פתרנו עוד מספר בעיות בריאות: יתר לחץ דם, סטרס, כאבים בפרק כף היד, שע"פ הרופא שלי, נדרש ניתוח ואחרי מס טיפולים אצל ד"ר בויום , הדלקת חלפה ואין יותר כאבים."

 

 

אחרי שנתיים

"אני בטיפולה המסור של נאוה לאורך השנים האחרונות ב capra-syind rom. טופל בדיקור ותרופות הומאופתיות. אני כבר לא מצונן, לא חולה, מאז ה"מניפיקה" התוסף החדש שלה לחיזוק מע' החיסון. אני לא מפסיד אפילו דקה של עבודה או עשייה בחיים, בשבוע האחרון אני בטיפול חוזר בדיקור ומכונת העיסוי לימפתי ואני משיל ממשקלי כ 1/2 ק"ג."

עדכון 2006:

עדיין מטופל נאמן של ד"ר נאוה. "את המסירות המקצועית שלה אני לא מחליף בשום רופא אחר". במקביל היא שולחת אותי לבדיקות וביקורת אצל הרופא הכללי שלי. אני עושה בדיקות כלליות פעמים בשנה. אני בבקרה רפואית, אני בריא ואני במיטבי

  שמי שאול עזר. אני שחקן מקצועי, אין לי זמן לארוחות מסודרות ואורח חיים מוקפד. הגעתי לנאוה בפעם השנייה להוריד במשקל, ורזיתי בכיף 15 ק"ג. למדתי לתכנן את ארוחותיי בחזרות, איך להתמודד עם לחץ עבודה, עם התרגשות לפני הופעה על הבמה.

כאשר בשנת 2004, הייתי אצל נאוה בטיפול שוטף, דיקור, צמחים, הומאופתיה להפחתת לחץ דם, ומאז ועד היום לחץ הדם שלי מאוזן, אני שולט בחיי ועושה שמח לאנשים, אני מודה....מודה.....מודה חוזר כל פעם בכיף ובחיוך לנאוה לשפר את עצמי, אני, אשת והילדים

  "My name is Rad S. and I'm 73 years old.

I met Dr. Buium Nava 3 years ago in the Ramat Hasharon Medical- Center. My physical state was horrible. I was cripeled and I couldn't move by myself. I had 150/95 blood pressure and my sugar level was 288. My Dopler exam was also very bad. My blood circulation was very slow. My spirit was even worse and I didn't want to live any longer (please forgive me for my bad English, My native language is Spanish). Since then I have seen Dr. Nava Buium once a week. Today, I can stand on my own legs and walk slowly with a help of a walking-stick. My sugar level is 125 and my blo od pressure isn't high anymore. Through homeopatic remedies, herabl's medications and ointments I feel young again and I have a very good mood. She treated me slowly and with a lot of patient and taught me to go by circles. That is a system which formally known as "Brain No. 1". That system helps me combine my right side of the body with my left side.

Dr. Buium brings my past to the present and now I have a brighter future.

I hope you can help everybody as you've helped me.

Mente Sana con courpo sano

Sincerely

  שמי חיה, הודות לנאוה למדתי שיטת בריאות, איתה ירדתי במשקל, הפחתתי רמות סוכר, יש לי כוח ללכת ויש לי מצב רוח טוב. עשיתי דיקור, תזונה צמחים ו"חוויה בירוק"TM, אני אוכלת בריא ונהנית מהחיים..."

 

 

 

 

ד"ר אירית טיגר

 הגעתי לנאוה לאחר שבני טופל אצלה באקנה. הטיפול המקצועי והמסור הרשימו אותי והחלטתי לטפל גם בעצמי. סבלתי מכתף קפואה. כעבור 2 טיפולים הבראתי.

כרופאה של קופ"ח אני נשארת נאמנה לשיטה ולנאוה

  גברת לוי

"הגעתי ד"ר בויום בעקבות הבן שלי לתזונת בריאות, ואכן למדתי איזו תזונה מתאימה לי לבעיות הסוכר ולחץ הדם שלי. כרגע הסוכר שלי מאוזן בין 95 ל105, במקום 180, 190 בשנים האחרונות עם תרופות. השלתי 15 ק"ג במשקל, הנפיחות ברגלי נעלמה לחלוטין.

בשבילי להגיע לד"ר נאוה, זה כמו להגיע למישהו שאוהב אותך, מטפל בך, דואג לך כל הזמן."

  הגעתי עם בתי לנאוה לפני שנתיים, אני לאיזון לחץ הדם שלי, נאוה היחידה מבין כל הרופאים והקהילה הרפואית שפתרה לי בעייה של קפיצות בלחץ הדם במהלך 11 שנים האחרונות. קיבלתי "נורמיטן" ודיאותאוזיד" למרות זאת, לא הייתי מאוזן בערכים של 195/100.

במהלך 1/2 שנה האחרונה לקחתי באופן קבוע "מניפיקה" וצמחים לאיזון לחץ הדם ומאז הקרקפת שלי הפכה ל"ראש דשא", אפילו הספר שלי לא מאמין...לחץ הדם שלי מאוזן בערכם של 135/90 טוב לי ואני מאושר.

גבר בן 55, מנהל מחלקת ני"ע בבנק

  רזיתי 29 ק"ג במשך שנה וחודשיים בזכות שיטת הבריאות "חוויה בירוק"TM.
 
  אני תלמידת תיכון עם נאוה זו השנה השלישית לאיזון והרזייה וכיף.

רזיתי 11 ק"ג במשקל , כושר בריכוז בביה"ס עלה בזכות מרשמי הומאופטיה שקיבלתי מנאוה.

לימור

 

ירדתי 32 ק"ג במשקל בזכות נאוה ותוכנית הבריאות שלה אני למדתי איך לאכול , איך לעשות ספורט נכון ולאזן את עצמי. אני פשוט לא יודעת יותר מה לומר, אני חדשה, חתיכה , בריאה ומצב רוח מרומם כל הזמן.

נילי כהן

 

  הורדתי 13 ק"ג במשקל , 12 ס"מ היקף והורדתי צלוליטיס. כאבי ראש ומגרנות שהיו מגיעות פעמיים בחודש , פשוט לא היה לי חיים.

עידית

  אני מטופלת אצל נאוה בדיקור לאיזון ולהרזיה, נהנית מאד מהיחס האישי. אני מרגישה כמו בבית, מחכה מפגישה לפגישה הבאה, רזיתי 13 ק"ג ואני שומרת על הישג. אני מרגישה שקיבלתי כלים לחיים בריאים, מה שלא קרה בשום מקום אחר..

אפרת

  אני מוכר כבחור שאוהב לאכול, אבל כשהגעתי לנאוה פשוט כבר לא יכולת לנשום. עם תמונה של כולסטרול גבוה וכבד שומני. החלטתי לעשות שינוי בחיי, השלתי ממשקלי 42 ק"ג במשך שנה ושמונה חודשים, קיבלת תוכנית הבראה מקיפה של תזונה, תנועה, הרפייה והכי חשוב מאחר ואני איש משרד וניהול, למדתי איך לאכול בישיבות ובבתי קפה, בנסיעות.

היום אני אדם חדש שמח ובריא, אני מלא הערכה ותודה לד"ר נאוה

  הגעתי לד"ר נאוה עייף, עם חוסר חשק לחיים, נפוח, נראה 10 שנים יותר זקן מגילי האמיתי.אחרי תוכנית דיאטה של קופת חולים שלא הצלחתי לעמוד בה..אחרי האבחון אצל ד"ר נאוה קיבלתי תוכנית בריאה, מגוונת, מאורגנת עם תוכנית לפעילות גופנית, בקרת לחץ דם וסוכרים והיום אני מרגיש נהדר, המחמאות לא מפסיקות להגיע ואני קבלתי את חי בחזרה....אין לי פשוט מילים להודות...
 

 

 

    

         
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול תרופתי ו/או התייעצות עם רופא מטפל, בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא מטפל.
 
לייבסיטי - בניית אתרים