בדיקת שיער למתכות כבדותבדיקת שיער למתכות כבדות
 
 ליעוץ: 09-9510981

     

    
רילקסטין ® RELEXSATIN  |  בדיקת סמים  |  60 -פרוביוטיקה 6 ביליון probiotics  |  הפרעות אכילה  |  תופעות הריון  |  פרוביוטיקה  |  L – גלוטמין ( GLN )  |  גרד בקרקפת  |  גרד באיבר המין הנשי  |  עור ,מחלות עור ונגעים עוריים  |  פתרון לנשירת שיער  |  ניהול אורך חיים בריא  |   פסוריאזיס  |  טרשת נפוצה  |  העור,מחלות עור וכיצד ניתן לעזור להן ע"י טיפול נטורופתי  |  ניקוי הגוף בריפוי בתזונה  |  אלומיניום  |  קרקפת שומנית  |  הקשר בין בדיקת שיער לגילוי מתכות כבדות, למחלת הסרטן  |  תזונה לנשים הרות ומניקות  |  הקשר בין בדיקת שיער למחלת הסרטן  |  מערכת חיסון חזקה עם מערכת עיכול בריאה  |  הקשר בין בדיקות שיער להחמרת האוטיזם בילדים  |  
 

 בדיקת מתכות כבדות

Health is in the hair
בדיקת שיער
גוף האדם, המכונה "המכונה המופלאה" , הוא בעל יכולות גבוהות מאוד. הוא יכול לספוג חומרים דרך שאיפה, .בליעה ואפילו לפעמים דרך אחת מהחומות האנטומיות שברשותו-העור

בדיקת שיער-עוד מבטן אימנו אנחנו סופגים חומרים רבים, טובים או רעים. בדיקת שיער מעלה את יכולות האבחון שלנו ומאפשרות לנו להגיע לרזולוציות שלא הגענו אליהם בעבר. בדיקת שיער מעלה עובדה זאת מאפשרת לנו לראות מה נמצא בגופנו, בדיקת שיער תראה לנו ממה אנו סובלים, בדיקת שיער תעזור להעריך ממה נסבול בעתיד.

חכמים אמרו : " בואו נקדים תרופה למכה", מה החוכמה להיות חולה ולאחר מכן לבדוק מה הביא אותנו למצב הזה? התשובה לכך ב-בדיקת שיער. 
בדיקת שיער-אנו צריכים בדיקה שמסייעת לנו לראות מה נספג בגופנו,בדיקת שיערתעזור במשך שנים כדי למנוע תחלואה עתידית. מקור בעיותנו הם האוויר שאנו נושמים-האם הוא נקי או מלא רעלים? מה לאכול? בשר מעובד, אוכל צמחוני, RAW FOODS, אוכל חי טבעי ומה המים שאנו שותים? הבסיס לניקוי הרעלים טמון במקור שנכנס לגופנו ופה נכנסת בדיקת השיער לתמונה.


בחיינו אנו עוברים מספר גדול של בעיות ומחלות ,בדיקת השיער יכולה לפתור בעיות כגון:בדיקת שיער כאבחון לכאבי ראש ומגרנות, בדיקת שיער כאבחון לכאבי בטן שונים, בדיקת שיער כאבחון לבעיות עור, בדיקת שיער כאבחון להיפראקטיביות והפרעות קשב וריכוז ,שבעזרת בדיקת השיער נדע ששורשן הן ברעלים שאנו סופגים מהטבע.


קיימים בשוק מגוןן רחב של בדיקות מעבדה כמו בדיקת שתן לסמים הורמונים ועוד, בדיקת דם לגילוי שלל בעיות מהמוגלובין דרך כימיה בדם-נתרן, קלציום אלקטורליטים, הרעלת ברזל ועוד.

ובדיקת המעבדה הנחשבת ביותר לגילוי מתכות כבדות ועודפים-חסרים במינרלים ומיקרו מינרלים- נקראית בדיקת שיער.

בדיקות השיער בודקות רמה של יסודות קורט, מינרלים ומתכות רעילות.

בדיקת השיער נעשית כתוספת לבדיקות הדם והכימיה השגרתיות ולא במקומן.

לבדיקת השיער כמה יתרונות בולטים: 1.בדיקת השיער בודקת מינרלים ויסודות קורט ובנוסף,מתכות רעילות וכבדות. כך, איננו צריכים לערוך מספר בדיקות שונות אלא רק אחת. 2. אפשר לעשות את הבדיקה בביתנו ואיננו צריכים לצאת החוצה לאחת מקופות החולים או המעבדות השונות. 3.הבדיקה איננה פולשנית ואיננה כואבת.

באפשרותנו להציץ לתוך הרקמות ולראות מה נספג בהם לאורך שנים ולתת פתרונות לבעיות בהווה ולסייע במניעתן בעתיד.הרעלת מתכות ודרכי התמודדות -גופנו סוגפג מידי יום רעלים שונים, חלקם נשארים בגופנו וחלקם יוצאים. כאשר המתכות הרעילות נשארות ונספגות בגופנו אנו מאבדים ויטמינים ומינרלים חשובים ומפתחים סימנים וסימפטומים שונים אשר עשויים להוביל למחלות שונות.


בדיקת השיער היא כלי מעולה לזיהוי כימיקלים ספציפיים שנמצאים בתוך גופנו. נוכל לראות גם חסרים בויטמינים ומינרלים שנגרמים עקב עודף במתכות כבדות.


אחד היתרונות הגדולים בבדיקת השיער, הוא שניתן לראות את רמתם של המתכות הכבדות, יסודות הקורט והמינרלים השונים וכך להיפתח לעולם  שלא ידענו על קיומו ולא קישרנו אותו לבעיות השונות שמופיעות בחיינו.


שימוש בבדיקת שיער-לדוגמא:
אנשים שיורים בכלי נשק או ירו בעבר חשופים לעופרת. אותם אנשים עשויים לחוות סימפטומים כגון: כאבי בטן, עצירות, כאבי ראש ומיגרנות רגזנות ובעיות נוירולוגיות. אותם אנשים יפנו לרפואה ויחפשו את הגורם לבעיה. בדיקת השיער תדגים בפניהם את רמת העופרת בגוף ורמת המתכות הרעילות הנוספות. ללא בדיקת השיער לא היינו פונים לרפואה על דעת עצמנו ומבקשים בדיקה לגילוי רמת העופרת בגוף וכמובן שלא היינו חושבים שהעופרת היא הגורם לבעיה.


בדיקת שיער מאתרת ודוגמא נוספת וחשובה קשורה לסכנת אלמגם,בדיקת שיער עוזרת כשישהרעלת כספית ויכולה להתרחש כאשר בעצם מתרחשת בליעת אמלגם. מחקרים הוכיחו שסתימות אמלגם עשויות לפלוט כמויות קטנות של אדי כספית בזמן הרכבת הסתימה או הסרתה. כאשר יש עודף כספית בגוף, קיימים סיכויים גבוהים לסבול מבעיות נוירולוגיות שונות כגון: אלצהיימר.


רוב האנשים סובלים ויסבלו מבעיות שונות ורצוי לבדוק ואת כל מגוון המתכות הכבדות. אם הם אינם באים מהתחום או אין להם מודעות לנושא, הם לעולם לא יפנו לבדיקת מתכות רעילות.

בבדיקת שיער אחת פשוטה ולא פולשנית שאפשר לשלוח מהבית דרך הדואר, בדיקת שיער-ניתן להיחשף למידע אודות שהתרחש בגופנו לאורך שנים ולאחר מכן לטפל ביעילות בבעיות שלא ידענו את שורשן.

הקשר בין כאבי ראש ומיגרנות לבדיקות השיער:

בדיקת השיער של NAVA נותנת לנו השקפה לגבי מצבם של 34 אלמנטים בגופנו. ביניהם נחפש גם את המתכות שמהוות גורם לכאבי ראש ומיגרנות.

ראשית, נסביר מה ן הגורמים לכאבי ראש ומיגרנות:
מקורם של רוב כאבי הראש הוא  לחץ נפשי, עייפות כלשהי  ואו כאבי צוואר, לחץ שנובע מהצוואר.
בדרך כלל , כאב הראש יופיע בדקמת הראש, ברכות, עיניים ובחלקו האחורי תחתון של הראש.

ההבדל בין המיגרנות לכאבי הראש הרגילים, שבדכ למיגרנה יהיו  תופעות מקדימות  כמו חולשה, עייפות ולכ 30% מסובלי המיגרנות וכאבי הראש יהיו הפרעות  ראיה, כתמים מול העיינים, נקודות מעל העיינים ו"האוארה".

כאבי הראש ומיגרנות הם אחת מהבעיות השכיחות ביותר באוכלוסייה וכדי להפסיק את כאבי הראש והמיגרנות דרושים כמה סוגי של טיפולים משולבים ביחד.

ראשית, חשוב להדגיש שיש לפנות לרופא קונבנציונאלי ולשלול גורמים שיכולים לגרום לכאבי הראש ומיגרנות. לאחר מכן, נפנה לרופא המשלימה.

בדיקת השיער של NAVA הינה בדיקה מדעית לכל דבר ובעזרתה ניתן למצוא את המקור לבעיות כאבי הראש ומיגרנות.
מתכות רעילות  שיהיו בעודף בגופנו כגון: קדמיום, עופרת וכספית עשויות להיות המקור לבעיית כאבי הראש ומיגרנות.

בנוסף בדיקת השיער של NAVA תספק לנו מידע לגבי רמת המינרלים בגופנו:

אבץ (ZN) :
אבץ הוא מינרל  הקשור לייצור חלבונים , תהליכי גדילה, הפרשת הורמונים , ייצור תאי זרע וביצית,  פעילות תקינה של מערכת החיסון ועוד.
האבץ מצוי בדגים, קטניות , חלב ושקדים. כאשר האבץ יהיה בחסר, תהיה פגיעה  בתגובה של מערכת החיסון בגוף, נשירת שיער, פריחה בעור, הפרעות פוריות, עייפות ועוד.
עודף באבץ  יגרום לכאבי ראש , מיגרנות וסחרחורות.

נחושת (CU) :

הנחושת היא מינרל  שנמצאת בתהליכים נוגדי חימצון.  קשורה לפעילות במטבוליזים של ברזל וקשורה לפיגמנטים של העור והשיער.
נוכל למצוא את הנחושת במזונות  כגון: מאכלי ים, איברים פנימיים,  קטניות ונבטים.
סמפטומים של נחושת בחסר יהיו:  חולשת שרירים, פגיעה במבנה העצם, פגיעה ברקמות חיבור.
בעודף, הנחושת היא אחד מהמינרלים  הבעיתיים ביותר-כאשר הם בעודף.
רמות גבוהות של נחושת יגרמו לכאבי ראש ומיגרנות. קיימת גם הרעלת נחושת חבויה בגופנו שמתקבל ע"י חוסר איזון במינרלים שוניםץ לדוגמא היחס בין הנחושת לאבץ: בד"כ צריך להיות 8:1 אך, אם היחס מתחת ל 6:1
תיווצר הרעלת נחושת חבויה.

כיצד אנו נטפל בכאבי ראש ומיגרנות?

במרפאות NAVA , אנו נסתייע בכוחה של בדיקת השיער כדי לפתור את שורש הבעיה ולא רק לטפל בסימפטומים של כאבי הראש ומיגרנות.

לאחר קבלת התוצאות,  צוות מרפאות NAVA ירכיב טיפול הוליסטי המגיע מתחום הרפואה המשלימה:1)רפואה סינית-ניקוי הגוף, 2)נטורופתיה-תזונה מתאימה, נוריד את המזונות אשר גורמים  למתכות הרעילות בגופנו להיות בעודף. בנוסף נשנה תזונה להגברת המינרלים שבחסר ונוריד את התזונה אשר גורמת למינרלים  אשר בעודפים שגורמים לכאבי הראש ומיגרנות .

       מוקד זמין 24 שעות לפנייה מהירה 09-9510981
                                                                 


 

 

 

 

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
         

המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול תרופתי ו/או התייעצות עם רופא מטפל, בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא מטפל.
    סליקה מאובטחת באמצעות:
PAYPAL
לייבסיטי - בניית אתרים