בדיקת מתכות כבדותבדיקות מעבדה משלימות - נאווה בריאות
 
 ליעוץ: 09-9510981

     

    
רילקסטין ® RELEXSATIN  |  בדיקת סמים  |  60 -פרוביוטיקה 6 ביליון probiotics  |  הפרעות אכילה  |  תופעות הריון  |  פרוביוטיקה  |  L – גלוטמין ( GLN )  |  גרד בקרקפת  |  גרד באיבר המין הנשי  |  עור ,מחלות עור ונגעים עוריים  |  פתרון לנשירת שיער  |  ניהול אורך חיים בריא  |   פסוריאזיס  |  טרשת נפוצה  |  העור,מחלות עור וכיצד ניתן לעזור להן ע"י טיפול נטורופתי  |  ניקוי הגוף בריפוי בתזונה  |  אלומיניום  |  קרקפת שומנית  |  הקשר בין בדיקת שיער לגילוי מתכות כבדות, למחלת הסרטן  |  תזונה לנשים הרות ומניקות  |  הקשר בין בדיקת שיער למחלת הסרטן  |  מערכת חיסון חזקה עם מערכת עיכול בריאה  |  הקשר בין בדיקות שיער להחמרת האוטיזם בילדים  |  

בדיקות מעבדה משלימות – העתיד של האבחון האינטגרטיבי.

דף הבית >> חנות המוצרים >> הפורטל לבריאות ואיכות חיים >> כתבות בריאות >> בדיקות מעבדה משלימות – העתיד של האבחון האינטגרטיבי.

בדיקות מעבדה משלימות – העתיד של האבחון האינטגרטיבי

בדיקת מתכות כבדות

בדיקת מתכות כבדות

בדיקות הדם השגרתיות הינם כלי הכרחי המסביר לרופא אודות מצב גופנו. אנו רגילים בשגרה לקבל הפנייה לבדיקות דם אשר מראות את מצב תאי הדם האדומים , הלבנים, כימיה בדם , תפקודי הכבד , והכליות.
 
לפעמים, אנו נאלצים להשתמש בבדיקות דם/שתן " מיוחדות " יותר כגון בדיקות אלרגיה, פרופיל ההורמונים, מצבם של הוירוסים ואו חיידקים בגופנו ועוד.
 
עם התקדמות המדע, קיימים בשוק בדיקות מעבדה מיוחדות יותר, למצבים שבהם אנו רוצים לקבל מידע רחב יותר לגבי מצב גופנו או מחפשים סיבות אחרות לבעיה שאנו מציגים ולא מצאנו עדיין פתרון.
 
במאמר זה נסקור אילו בדיקות מעבדה נוספות עומדות לראשותנו, וכיצד נוכל להפיק מהם תועלת מירבית.
 
בדיקת מתכות ומינרלים.
 
סוג הדגימה: דם, שתן, שיער, ציפורניים, רוק, מים, אדמה, מוצרים שונים ( לפי הזמנה מיוחדת)
 
מהות הבדיקה: בדיקת מתכות ומינרלים מסייעת לנו למדוד את רמתם של המינרלים והמתכות הכבדות בגוף האדם, המים שאנו שותים, אדמה, ומוצרים שונים שאותם אנו רוצים לבדוק. 
 
למי הבדיקה מומלצת: בדיקת מתכות כבדות ומינרלים מומלץ בגדול לכל אדם אבל במיוחד לילדים בני שנה ( לסיוע מוקדם באבחון ספקטרום אוטיזים ) לנשים בהריון ( לפי מחקרים שונים  עודף במתכות עלול לגרום לבעיות התפתחות בילדים, אוטיזים בעיות נפש ועוד ) מטופלים החולים בבעיות עור ( גרד לא מוסבר, מחלות עור כרוניות) מטופלי נוירולגיה ( כאבי ראש ומגרנות) מטופלים מגיל 50 ומעלה ( סיוע באבחון אלצהיימר, בעיות נפש שונות, הורדת סטרס וחרדה ) ועוד.
 
איזה מידע נוסף ומיוחד אקבל מבדיקות מתכות ומינרלים?
 
נמנה בקצרה כמה בעיות רפואיות נפוצות והאבחון שלהם:
 
חשק למתוק וסוכר- ניתן בבדיקה לחפש מדוע יש לנו חשק מוגבר לסוכר ופחמימות ע"י ניתור רמות הכרומיום.
 
עייפות, סיבות לb12  נמוך, חולשה קיצונית- נוכל לנתר את רמות המינרל קובלט שקשור ישירות לבעיות הללו.
 
ספקטרום אוטיזים, היפראקטיביות, בעיות נפש- נוכל לבדוק האם המינרל אבץ הינו נמוך ביחס למינרל נחושת שהינו גבוה והאם ברקע קיימת מתכת כבדה כמו כספית ועופרת בעודף.
 
כאבי בלתי מוסברים בפרקים- למרות שבדיקות הדם שלנו יצאו תקינות, נוכל בעזרת בדיקת מתכות ומינרלים לחפש את מינרל המוליבדן. יש קשר ישיר בין כאבי פרקים לרמות נמוכות של המינרל.
 
כאבי ראש ומיגרנות-  הפרעה ברמתו של הנחשות ( נחושת גבוה) ואו רמות המתכת הכבדה כספית , מקושרות לכאבי ראש ומיגרנות.
 
בעיות גרד, גרד בקרקפת, גרד בעור- מתכות כבדות כמו אלומיניום ועופרת עשויות לגרום לבעיות גרד.
 
 
 
בעיות נוירולוגיות, קוגנטיביות, בעיות נפש- מתכות כבדות כמו עופרת, כספית, ניקל, קדמיום עשויות להוביל להתפתחותם של בעיות אלה.
 
כמה אלמנטים נבדקים בבדיקת מתכות כבדות ומינרלים?
 
ניתן לבדוק אלמנט בודד, או 35 אלמנטים בבת אחת או 55 אלמנטים.
 
 
מדוע כדאי לי לעשות את בדיקת המתכות והמינרלים דרך חברת נאוה?
 

בעולם קיימות בדיקות למתכות כבדות ומינרלים מסוגים שונים. הרוב הנפוץ קיים בארה"ב. חברת נאוה שלה 20 שנה בביצוע בדיקות מתכות ומינרלים הינה זכיינית של חברת microtrace   שהינה מעבדה גרמנית ובראשותה טוקסוקלוגית בעלת שם עולמי שבצעה ומבצעת את רוב המחקרים הקיימים במינרלים ומתכות כבדות. למעבדה הגרמנית התקנים המחמירים בעולם ומנגנון בקרה של משרד הבריאות הגרמני. 
בנוסף, רק בחברת נאוה תוכלו לקבל עבור בדיקת המתכות והמינרלים,  שירות אבחוני שלם ( הכלול במחיר הבדיקה )  שמתחיל באיסוף הדגימה מבית הנבדק, שילוח הבדיקה לגרמניה, ניתור האלמנטים במעבדה וערכם. לאחר השלמת הניתור , קיימת פגישה אבחונית לקבלת התוצאות , הסברים ודרכי טיפול. ניתן לבצע גם בדיקת דם לאמלנט בודד ע"י הפניה מרופא וזאת רק אם יש סיבה לכך.
 
 
בדיקת IGG אי סבילות למזון.
 
סוג הדגימה: בדיקת דם.
 
מהות הבדיקה: ניתן לבדוק האם אנחנו סובלים מרגישות למזון מסוים. אנו יכולים לבדוק 200 ערכים בו זמנית.
 
למי הבדיקה מומלצת: לכל מי שסובל מבעיות עיכול שלא נפתרו ולא קיבלו איפיון ויש חשש כי הסיבה היא אי סבילות למזון.
 
איזה מידע נוסף ומיוחד אקבל מבדיקת אי סבילות למזון? במקרים רבים, מטופלים יכולים לסבול שנים מכאבי בטן, גזים תכופים, אי נוחות, עייפות, גרד ובעיות אחרות מבלי לקבל פתרון או לקבל אבחון מתאים. הסיבה לכך עשויה להיות רגישות לגלוטן, לסוגים מסוימים של מזונות, חומרים משמרים ועוד.
 
היכן אני מבצע את הבדיקה?
 
ניתן לקבל הפנייה בחברת NAVA ולבצע את הבדיקה בהרצליה פיתוח או רמת אביב. ישנם תורים מהיום להיום.
 
מדוע כדאי לי לעשות בדיקת אי סבילות למזון דרך חברת נאוה?
 
בדרך שרוצים לבצע את בדיקת הIGG פונים למעבדה, מבצעים את הבדיקה ומקבלים את תוצאות הבדיקה ללא מתן דרכי טיפול. בחברת נאוה תוכלו לקבל באותו מחיר של הבדיקה גם מתן דרכי טיפול וזאת בפגישה במשרדי נאוה.
 
 
 
בדיקת חומצות שתן אורגניות
 
 
סוג הדגימה: בדיקת שתן.
 
מהות הבדיקה:  בדיקת חומצות שתן אורגניות הינה בדיקת שתן חשובה כבדיקת סריקה למערכות גוף רבות. הבדיקה מזהה 65 חומצות אורגניות שהן תוצרי חילוף החומרים בגוף, אשר מלמדות על הפרעות בביוכימיה של הגוף, הבדיקה נותנת לנו פרטים על יכולת הגוף בנטרול רעלים, רמות הויטמינים, נוגדי חימצון, רמות של נוירוטרנזמיטורים (מוליכים עצביים) הקשורים למצבי דיכאון וחרדה. תפקוד המיטוכונדריה וייצור אנרגיה ברמה התאית/. הבדיקה גם נותנת לנו אינדיקציה לגבי תפקוד מערכת העיכול ויכולת הספיגה
 
למי הבדיקה מומלצת: לכל מטופל.
 
איזה מידע נוסף ומיוחד אקבל מבדיקת חומצות שתן אורגניות: נוכל להבין מהן הרמות לא תקינות של נוירוטרנסמיטורים (מוליכים עצביים), וחוסרים תזונתיים שעלולים לגרום או להחמיר את 
הסימפטומים של הפרעות כגון בעיות קשב וריכוז, היפראקטיביות,   אלרגיות, מחלות כרוניות וניווניות, ובעיות מולדות ולא מולדות בחילוף החומרים (כמו תסמונת העייפות הכרונית, פיברומיאלגיה). ניתן לשפר ואף לרפא מצבי מחלה אלה באמצעות תזונה מותאמת אישית, ונטילת תוספי תזונה.
 
היכן אני מבצע את הבדיקה?
 
הבדיקה מתבצעת בארה"ב דרך חברת נאוה.
 
מדוע כדאי לי לעשות בדיקת חומצות שתן אורגניות דרך חברת נאוה?
 
חברת נאוה הינה היחידה בישראל המספקת שירות איסוף מבית הלקוח ושירות שילוח בין לאומי, מבלי לצאת מהבית. בנוסף לכך , עלות הבדיקה כוללת גם אבחון מצוות חברת נאוה במשרדי החברה.
 
בדיקת רוק להורמונים
 
סוג הדגימה: בדיקת רוק.
 
מהות הבדיקה:  בדיקת רוק לא פולשנית המודדת את רמות ההורמונים הנשים לאורך תקופה מסוימת המהלך המחזור החודשי של האשה.  הבדיקה בודקת 11 דגימות רוק על מנת לתת לנו מפה מדויקת של המצב ההורמוני של האשה ובאמצעות זה נוכל לאזן את ההורמונים בצורה טבעית ומדויקת יותר. ההורמונים הנבדקים: אסטרוגן, פרוגסטרון, טסטוסטרון, DHEA, FSH, LH
 
למי הבדיקה מומלצת: לנשים עם בעיות בריאות.
 
איזה מידע נוסף ומיוחד אקבל מבדיקת רוק להורמנים? הבדיקה הינה בדיקה פרטית שמספקת יותר ערכים מבדיקות הדם השגרתיות  ולכן נוכל לקבל תמונה משלימה לבדיקות הדם שאנו מבצעים בקופת החולים
 
מדוע כדאי לי לעשות בדיקת רוק להורמונים דרך חברת נאוה?
 
חברת נאוה מספקת שירות רחב של יעוץ , איסוף הדגימה מבית הלקוח ושילוח מבלי לצאת מהבית. שירות הבדיקה כולל יעוץ לאחר קבלת תוצאות הבדיקה ( הכלול במחיר ). 

       מוקד זמין 24 שעות לפנייה מהירה 09-9510981
                                                                 
         

המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול תרופתי ו/או התייעצות עם רופא מטפל, בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא מטפל.
    סליקה מאובטחת באמצעות:
PAYPAL
לייבסיטי - בניית אתרים